tİcarİ kullanım kartıng araçları

Firmamız kendi üretimi ve sodikart markalı ticari kullanıma uygun araç tedariği sağlamaktadır.

+90 212 540 64 00

pİst İşletİMİNE uygun

Kartıng araçlarımız pist kurulumu sonrasında kiralama ve işletmeye uygun modeller seçilerek üretilmiştir.

Uzun süreli kullanıma uygun yüksek kalitede malzemeler ile uzun ekonomik ömürler oluşturmakta ve karlılığı arttırmaktadır.

Bakım periyotlarının uzun ve yedek parça maliyetlerinin ucuz olması sebebi ile pist işletmelerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

araç tercİhİnde Dİkkat edilecekler

Go kart araçları tercih edilirken

-Motor Gücü

-Kullanım Alanı

-Kullanım Yoğunluğu 

-Pist Özellikleri

Dikkate Alınmalıdır. Ticari, bireysel ve yarış tipi kullanım araçları birbirinden farklı nitelikler taşımaktadır. Firmamız ticari kullanıma uygun karting araçları konusunda kalitesini ve deneyimini ispatlamıştır.

 

Sık sorulanlar

Müşterilerimizden sıklıkla gelen sorular 

Neden ARas kartİng

Yurtiçi ve yurtdışında yüze yakın pist kurulumu sağlayarak Türkiye’nin en deneyimli ekibine sahibiz. Honda, Sodikart gibi bir çok uluslararası go kart araç firmasının Türkiye distiribütörlüğüne sahibiz.

Satış sonrası destek ve yedek parça

Firmamız gerek satışını yaptığı gerekse hali hazırda kullandığınız go kart araçları için teknik destek ve yedek parça tedariği sağlamaktadır. 

pist kurulumu danışmanlığı

Firmamız Türkiye bölgesinde sektörün gerektirdiği tüm yasal sorumlulukları ve mevzuatları eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Sektörün ülkemizde gelişimine öncülük eden firmamız bu mevzuatların oluşturulmasında sektör standartlarının belirlenmesinde rol oynamıştır.

Yurtdışı ürün tedariği

Firmamız portfoyunde bulunmayan karting araçları ve yan parçaları için siz değerli müşterilerine tedarik hizmeti sağlamaktadır.

danışmanlık

Go kart işletmeciliği yapmak için gerekli tüm donanıma ve bilgi birikimine sahip firmamız ticari girişimlerinizde sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

ürünlerİmİz

Karting yedek parçalarını en uygun fiyata bulabileceğiniz sitemiz hizmetinizde

Teklİf AL

türkiyede lider karting kurulum hizmeti veren firmamız siz değerli müsterilerimize karting pisti kurulum hizmeti vermekten gurur duyar

İletİŞİm

BİZİ ARAYIN

+90 212 540 64 00